محل تبلیغات شما

با این که این شبا عجیب تو ذوقَ م خوردا ولی ناراحتش نیستم ! مثل چندسال پیش گریه ام نکردم  :)) به گمانـَم بزرگ شدم

اصلا باورم نمیشه چقدر داره همچی روی دور تنـد میره ! اصلا نمیشه فکرشـم کرد ! دارم به این فک میکنم همین دیروز بود که برای مدرسه رفتن ذوق داشتم و همین یسال پیش برای دانشگاه ! عجب عمر گران میگذرد.

خیلـی قبل ترها که هنوز درکی از شبای احیـا نداشتم یه روز یه نفر بهم گفت شب ۲۳ ام خدا نامه یسال زندگیت رو مینویسه و میذاره کنار و بخاطر همینه که میگن این شبا برای هم دعا کنیم که خدا تقدیرمون رو زیبا بنویسـه ! یکی از همون شبا بابام بهم گفت نمیدونم تا ماه رمضون دیگه باشیم یا نَ ! شش ماه بعدش یه شب با پاهای خودش رفت و برنگشت ! یه شب هنوز چند ساعت از تولد دختر ۱۷ ساله اش نگذشته بود رفت و برنگشت ! پسرش رو که انگاری خدا از روی خودش کاربن زده رو دوماد کرد ولی بیشتر از سه ساعت از دومادیش رو ندید ! ولی تمام رفیقای دوران بچگیش رو دید ! تمام اقوام و فامیل رو دید ! حتی همسایه های خونه قدیمیشون تو روستای بابا بزرگ ! از اون سال نزدیک به سه سال میگذره ! آمـدم بنویسَ م که این شبا حتی شده توی ذهنتون یه اشاره به کسایی که میشناسیمشون رو پیش خدا بکنیم ! خدا منتظر تا تلاشهای ما برای خودمون و دیگران رو ببینه ! اول دیگران و بعد خودمـون ! زندگی اینقدرم طولانی نیست حتی اگه هزار سالَ م عمر کنیم هنوزَ م کمه ! پس بیا و دعـا کنیم برای هم برای دل هم ! خدایا خودت حواست به دل چوپیا ، به دل نبات ، به دل آرام ، ح جیمی ، بهامین ، مگی ، دلژین ، بنده خدا ،همراز دل ، ماهی کوچولو ،آنه و تمام دوستای واقعیم باشه ! سرنوشت منو خانوادم رو زیبا بنویس چون ما دلامـون بهم وصله ! خودت هم ردیفش کن من بتونم زندگیم رو بهتر بچرخونَ م و از این حالتی که گاهی حتی وجود مهربون خودت رو هم از یاد میبرم دور بشم ! خدای مهربون حواسته به دل هممون باشه شاید ما بنده های خوبی نباشیم ولی مطمئنَ م تو خدای خوبی هستی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
انجمن مایکل پاپ majallenab خدایا هیچ عاقل را مبادا بخت بد روزی... نخل هیرون کارواشتغال ایران گردی دانلود کتاب های دانشگاهی ایلیا راپل photography مطالب و داستان های دینی و مذهبی